Maak (hernieuwd) kennismaking met het doperdom

Maak (hernieuwd) kennismaking met het doperdom

Doopsgezind wat is dat? Op deze vraag probeert het boekje ‘Mondig bondig, dáárom doopsgezind’ dat in maart van dit jaar uitkwam, een antwoord te geven. In acht hoofdstukken komen verschillende kernwaarden van wat doopsgezind is (kan zijn) aan bod. Denk hierbij aan de volwassendoop en persoonlijke belijdenis of leven vrij van geweld. Je kunt het boek alleen lezen, maar we kunnen dat ook samen doen.

Samen met Dora de Vrij, predikant van de Doopsgezinde Gemeente Deventer, organiseer ik acht avonden online waarin we met elkaar in gesprek gaan over de verschillende onderwerpen. Elke avond een hoofdstuk. Wat zegt het ons, vinden we het belangrijk? En waarom dan?

De avonden zijn bedoeld voor iedereen tussen de 30 en 65 jaar. Maar ook ouderen mogen zich van harte welkom weten!

Daarom Doopsgezind over de kernwaarden van het doperdom vindt plaats op donderdag 18 september, 23 oktober en 20 november 2025, 15 januari, 12 februari, 19 maart, 16 april en 21 mei 2026, steeds om 19.30 uur.

Geef je op via de mail marijnvermet@gmail.com, dan zorgen wij dat je een link krijgt naar de online-bijeenkomst. Het boekje is te bestellen via https://doopsgezinden.nl/nieuws/mondigbondig-daarom-doopsgezind-nu-verkrijgbaar.

We hopen je/jullie te zien in september.

                                                              Dora de Vrij en Marijn Vermet